Moji kamarádi

Kamarádím se kdekoli,kdykoli a hlavně s kýmkoli

18. září 2007 v 19:17 | petra
Prvním šokem po mém únosu z mojí chovné stanice bylo přivítání v novém domově se zlým a ukrutným psem jménem Siggi ( pražská krysařice) - domácky krysa, vtěrka, tryskomyš.. Moc se na mě netvářila, ale v té době sem ještě nevěděl, že se toho 2 kg satana budu bát. Zůstalo to tak bohužel dodnes, kdyby jste jí znali, tak se mi nedivíte.
Své vyprávnění o mých dobrých kamarádech bych měl začít popisem toho, kdo se mnou usíná, vstává, hraje si a dokonce se mnou sdílí i jednu misku. Je to Béďa.Viz. foto.
Mojí největší živou kamarádkou už od štěněcích let byla, je a doufám,že i dlouho bude, fenka labradorského retrívra Bára.Jako dnes si pamatuji,jak jsem pod ní jako ,,malé,, štěňátko podbíhal ( dnes už by to nebylo možné). Toulali jsme se spolu krajinou (avšak nikdy ne sami. Ven totiž sám nesmím :-)) a poznávali krásy okolí. Zajímá vás, proč ji mám tak rád? Takže: Je menší než já, je hodná skoro jako já a je žlutá. Mám ji prostě rád.
Jak čas plynul,tak si náhradní mamina Barči pořídila další psí holku. Jmenuje se Enny. Už od malička to je drzý a zlý štěně. Je tak oprsklá, že nerespektuje zákon většího a silnějšího. A dokonce ani na věk nehraje. Taky si s ní,ale musím hrát. Na rozdíl od Barušky to není můj typ- není tak žlutá :-)
Někdy si, ale spolu hrajeme. Stala se z nás třech 100°% likvidační četa. Když si společně hrajeme tak musí všichni a všechno z cesty.
Mým jediným pravým rasovým, avšak ne barevným rázem, byl kamarád Alvin. Byl to můj velký vzor ( byl větší než já), bohužel však onemocněl a umřel. Pořád se mi po něm stýská. žádná jiná doga, kterou bych znal už tady¨u nás není. I když..... na cvičáku byla jedna dogí žlutá holka.
A potom přišla osudová rána. Nikdo se mě na nic neptal a najednou bylo na dvoře další štěně ( neptali se ani mojí paničky). Bylo to takové malé překvapení pro oba. Asi to měl být dárek k výsledku mojí klubové výstavy, jelikož ten den se tam to štěně objevilo. Zásadně jsem proti takovým dárkům. Byl to bígl a zase holka ( copak má někdo něco proti klukům ????)Šikanuju jí jak můžu,ale zatím si hračky a misku nesbalila. No uvidíme. I když.... někdy to s ní není zase tak hrozný, ale to jenom když mě panička vyšoupne na dvůr. Jsem nerad sááám.
Další na mém seznamu jsou dva KLUCI, bílého švýcarského ovčáka. Je to Agi Tiber a Abakan. Moc se nevídáme, protože bydlí jinde. To by jste koukali jaká je mela když se náhodou slezeme. Jsou dva a strašně si na mě dovolují. Jenže já jsem naprosto klidnej....
Tak a tohle je Kuba, naposledy sem ho viděl když byl táááákhle malinkej....
Tak to bude asi tak všechno s kým já kamarádím.
 
 

Reklama